Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Новомосковську відбулося засідання робочої групи з питань перевірки легалізації заробітної плати та зайнятості населення

У Новомосковську відбулося засідання робочої групи з питань перевірки легалізації заробітної плати та зайнятості населення

11 декабря 2013 0 Comments

10 грудня 2013 року у залі засідань виконкому відбулося засідання робочої групи з питань перевірки дотримання трудового законодавства та легалізації заробітної плати з виїздом на міські підприємства.

«Одним з пріоритетних завдань для всіх рівнів влади є виконання завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць. Від цього залежить підвищення якості життя кожного мешканця країни та нашої держави в цілому. Виконання поставлених завдань знаходиться на постійному контролі міського голови Сергія Мороза та робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення»,- зазначив заступник міського голови Олександр Воскобойник.

Перевірка дотримання трудового законодавства про працю та легалізації заробітної плати на ТОВ «Дніпропетровський хлібокомбінат № 11» у м. Новомосковську міською робочою групою під головуванням заступника міського голови Олександра Воскобойника здійснена на виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації «Щодо організації виконання протоколу наради під головуванням Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 23 жовтня 2013 року № 41977/0/1-13 та доручення Прем’єр-міністра України від 23 жовтня 2013 року № 41946/0/1-13» з питання залучення додаткових надходжень до місцевих бюджетів шляхом детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати, доручення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, наданого на колегії облдержадміністрації 28 листопада 2013 року.

Робочій групі було відмовлено в доступі на хлібозавод в зв’язку з відсутністю керівництва на місці та неможливістю надання для перевірки необхідних документів. Крім того,  запропоновано перенести зустріч на будь-який інший зручний час. Але після цього роботу робочої групи було зірвано колишніми працівниками, які силою проникли до приміщення хлібозаводу. Питання дотримання трудового законодавства залишається на контролі, про результати перевірки буде повідомлено додатково.

Довідково

З початку року робочою групою з питань перевірки легалізації заробітної плати та зайнятості населення проведено 12 засідань, де заслухано 125 керівників підприємств, після чого з 161 працівником були оформлені трудові договори. Також здійснено 34 обстежень фізичних осіб-підприємців, виявлено 7 працівників, які працюють без оформлення трудових відносин.

Джерело: www.novomoskovsk-rada.gov.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post