Новомосковськ

Місто на САМАРІ

На Дніпропетровщині «псевдореволюціонери» збирають гроші на армію і Майдан

На Дніпропетровщині «псевдореволюціонери» збирають гроші на армію і Майдан

22 марта 2014 0 Comments

На Дніпропетровщині почастішали випадки, коли «псевдореволюціонери» різними методами намагаються отримати винагороду з деяких керівників за можливість продовжити роботу на посаді чи за допомогою погроз вимагають гроші у громадян «на потреби Майдану»

Про це повідомили в обласному управлінні міліції.

Так, до правоохоронців звернувся керівник однієї з комерційних структур з заявою про те, що до нього зателефонував невідомий, і назвавшись «сотником Євромайдану», вимагав гроші з депозиту в банку його дружини на потреби революції.

«Органи внутрішніх справ мають інформацію та матеріали, які кваліфікуються як шахрайські дії», – йдеться у повідомленні міліції.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов повідомив журналістам, що близько тижня до районних держадміністрацій і великих підприємств телефонують невідомі, називаючись заступниками голови ОДА Ігоря Коломойського, та вимагають негайно перерахувати гроші на потреби армії.

Філатов зазначив, що «на гачок» вже потрапив один із голів райдержадміністрації, який перерахував 25 тисяч гривень на рахунок, вказаний невідомими.

«Я сподіваюся, їх знайдуть і покарають відповідні органи», – заявив Борис Філатов, повідомивши, що вже передав номер, з якого телефонували невідомі, правоохоронцям, передає Радіо Свобода.

Джерело: http://zik.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post