Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Учасники антимайдану у Харкові розправилися з журналістом «Радіо Свобода»

Учасники антимайдану у Харкові розправилися з журналістом «Радіо Свобода»

2 марта 2014 0 Comments

Під час сьогоднішніх сутичок у Харкові учасники антимайдану побили стрімера «Радіо Свобода».

Цю інформацію підтвердив кореспондент «Радіо Свобода» у Харкові Володимир Носков.

За словами пана Носкова, він та його колега (прізвище стрімера ТК не називає з міркувань безпеки) активно висвітлювали події у Харкові, починаючи з вівторка 25 лютого. Сьогодні журналісти мали домовленість про інтерв`ю у будівлі Харківської облдержадміністрації.

«Коли ми були в приміщенні ОДА, знизу почулися постріли. Там, вочевидь, відбувалися сутички, й колега вирішив спуститися вниз, аби відзняти їх», — розповів пан Носков. Там журналіста «Радіо Свобода» впізнали учасники антимайдану, які відслідковують та переслідують стрімерів зусиллями власних стрімерів.

За словами очевидців, журналіста почали звинувачувати у тому, що він викривлено подає події. Стрімера жорстоко били, поливали водою, плювали на нього, примушували йти коридором ганьби та цілувати георгіївські стрічки. Також у нього намагалися відібрати техніку. Заступилася за кореспондента екс-депутат від фракції КПУ Алла Олександровська.

У цей час пан Носков піднявся на горішній поверх облдержадміністрації. Після захоплення приміщення йому допомогли вийти назовні колеги.

Ситуцація у Харкові лишається для журналістів небезпечною. «Стільки переслідувань за співпрацю із Радіо Свобода, за те, що ми україномовні журналісти, як у ці дні у Харкові, нам не довелося зазнати, мабуть за все життя», — розповів Володимир Носков.

Нагадаємо, учасники антимайдану жорстоко побили відомого письменника Сергія Жадана. Внаслідок отриманих травм він перебуває у лікарні.

Джерело: telekritika

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post