Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Дніпропетровську на отриманні хабара попалися два посадовці одного з міських КП

У Дніпропетровську на отриманні хабара попалися два посадовці одного з міських КП

13 марта 2014 0 Comments

За надання ордеру на кімнату у гуртожитку зловмисники вимагали у 34-річної жительки обласного центру 70 тисяч гривень. Працівники відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали хабарників на отриманні першої частини неправомірної вигоди у сумі 34 тисяч гривень.

В ході проведення слідчих дій по кримінальному провадженню, розпочатому за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), працівники слідчого управління спільно зі співробітниками ДСБЕЗ зібрали матеріали у відношенні заступника директора одного з комунальних підприємств, місцевого 38-річного жителя та 30-річного юриста цього ж підприємства.

Правоохоронці встановили, що 11 березня 2014 року у своєму службовому кабінеті юрист вимагав від місцевої жительки 70 тисяч гривень. За це він обіцяв спільно із заступником директора підписати договір про тимчасове зберігання кімнати та подальше вирішення питання про отримання ордеру на вказане житло. Працівники міліції затримали хабарників на отриманні першої частини грошей у сумі 34 тисяч гривень.

За вказаною статтею зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Джерело:

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post