Новомосковськ

Місто на САМАРІ

З нагоди Дня незалежності України у Новомосковську відбулися народні гуляння

З нагоди Дня незалежності України у Новомосковську відбулися народні гуляння

26 августа 2015 0 Comments

День незалежності України — державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акту проголошення незалежності України. Цю дату прийнято вважати датою створення держави в її сучасному вигляді.

скачанные файлы

З нагоди цієї визначної події біля міського Будинку культури імені Олеся Гончара відбулися народні гуляння. Приємним подарунком до свята для новомосковців стало відкриття літнього майданчика, відбудованого за ініціативи та підтримки міського голови Сергія Мороза. Саме тут будуть проходити веселі, яскраві свята, народні гуляння та фестивалі.

скачанные файлы (1)

«Дорогі новомосковці! Шановні гості! З Днем Незалежності – святом відродження України! Для мене немає більшої радості в житті бачити, як відроджується наше місто – Новомосковськ! І не тільки бачити, а й брати активну участь у цьому! Сьогодні всі ми з вами є свідками відродження перлини Новомосковська – міського Будинку культури. Це – унікальна архітектурна споруда, яка перейшла нам у спадок  від покоління наших батьків.

скачанные файлы (2)

Ми зробили все можливе, щоб ця краса не була зруйнована. Щира подяка всім, хто долучився до благородної справи – відродження міського будинку культури імені Олеся Гончара! В цьому році міський будинок культури став носити ім’я людини, яка прославила Новомосковськ у всьому світі. Це  наша велика відповідальність. Адже Олеся Гончара називають опорою національного відродження України. Впевнений, що міський будинок культури стане справжнім осередком духовності і культури, адже  талантами Господь щедро наділив Новомосковськ! Відродимо духовність і культуру – відродимо Новомосковськ!», — зазначив міський голова під час привітання.

скачанные файлы (3)

Міський голова повідомив, що незабаром тут з’явиться дитячий майданчик, який приноситиме радість дітворі та їх батькам.

Програма свята була неперевершеною, цікавою та насиченою. Чимало гостей стали свідками понад сорока виступів. Дякуємо управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради та усім художнім колективам!

Наше рідне місто, як колосок могутнього снопа держави розвивається, міцніє та примножує свій добробут. Та все ж головним скарбом є його мешканці — хоробрі, волелюбні нащадки запорізького козацтва.  Своєю щоденною працею, своєю громадянською позицією, своєю енергією ви даєте поштовх для розбудови нашої держави! Тільки разом ми подолаємо будь-які труднощі, примножимо честь Новомосковська  та будемо дбати про могутність України.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post