Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Новомосковську капітальний ремонт амбулаторії №4 планують закінчити у цьому році

У Новомосковську капітальний ремонт амбулаторії №4 планують закінчити у цьому році

7 августа 2015 0 Comments

6 серпня 2015 року відбулася виїзна нарада щодо проведення капітального ремонту амбулаторії №4, у якій взяли участь: міський голова Сергій Мороз, його заступник Тетяна Дакова, головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота та представники підрядної організації ТОВ «СК Стройінвест».

Під час зустрічі представники підрядної організації доповіли про виконання робіт та поділилися планами на майбутнє. З початку виконання робіт проведено повну заміну вікон на пластикові. Наразі триває ремонт покрівлі та здійснення внутрішніх робіт. Усі роботи виконуються згідно графіку.

Враховуючи соціальну значимість даного об’єкту для жителів нашого міста капітальний ремонт планується здійснити до кінця року.

«Організація медичної допомоги на первинному рівні є особливо важливою, оскільки ця ланка наближує медичні послуги до населення. З метою створення якісних умов для отримання медичної допомоги новомосковцями, розпочато капітальний ремонт амбулаторії № 4. Після проведення капітального ремонту у Новомосковську буде сучасний медичний заклад. Ми не зупиняємося на досягнутому і надалі будемо працювати над покращенням матеріально-технічної бази лікарняних закладів», — зазначив Сергій Мороз.

Зазначимо, що капітальний ремонт проводиться за кошти міського бюджету, загальна вартість робіт складає 3 млн. 526 тис.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби міськвиконкому
dsc_0302_0 dsc_0240 dsc_0225_0 dsc_0075
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post