Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Один з районів на Дніпропетровщині очолив екс-регіонал, який «жер бюлетені»

Один з районів на Дніпропетровщині очолив екс-регіонал, який «жер бюлетені»

28 мая 2015 1 Comment

Своїм розпорядженням Президент України призначив головою Новомосковської РДА скандально відомого голову виборчої комісії Павла Селіхова
Один з районів на Дніпропетровщині очолив екс-регіонал, який "жер бюлетені"

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат Борис Філатов, передає Дніпро.depo.ua.

«Колишній регіонал, голова окружної виборчої комісії по 38 округу. Так, так. Саме того округу, по якому пройшов партнер Вілкула, його заступник Нестеренко. Тепер вже призначений «радником» голови ДніпроОДА Резніченко», — пише Філатов.

Також він нагадує, що на минулих виборах у ВР на 38 окрузі при перерахунку голосів було знайдене розходження у 3000 голосів. «Є відео, на якому Селіхов жре бюлетені!», — зазначає нардеп.

Нагадаємо, що Президент Порошенко учора видав розпорядження про призначення ще 10 голів РДА на Дніпропетровщині.

Раніше призначення нардепа Вадима Нестеренка радником голови ДніпроОДА викликало широкий резонанс на Дніпропетровщині, і на своїй першій прес-конференції губернатор Резніченко був вимушений виправдовувався за таке призначення.

Джерело:  dnipro.depo.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

  • Павел

    Філатов ! Брехун ! Що ти верзнеш ? Помни ! Собака лае а караван іде » Собавка — ти , караван УКРАЇНА !!! Що ты (собака), крім баснів, зробив для УКРАЇНИ ?! Ти і твої прагнуть реваншу — да хватить вам — лаем захлебнетесь !!! Честь маю !!!