Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Гарний настрій – запорука миру»

«Гарний настрій – запорука миру»

26 мая 2015 0 Comments

У Новомосковську триває акція «Гарний настрій – запорука миру».

Традиційно на центральній площі міста у вихідний день (субота 23 травня) зібралося чимало людей: 50 учасників заходу та понад 150 глядачів.  Тема концерту – «Україна» — наша одвічна мати, яку трепетно люблять і захищають ціною власного життя. Сьогодні їй, як ніколи,  потрібен мир. Віками нашому народові протистояли вороги з усіх чотирьох сторін світу. Віками українці виховували  своє прагнення до свободи і незалежності, гартували свою волю, щоб боронити рідну землю.

А символом незламної волі та могутності України і до наших днів є козацтво.

Тому концерт розпочався виступом козаків. Під звуки святкового козацького маршу на майданчик урочистою ходою виходять учасники дитячого хореографічного колективу «Черешенька» (кер. В. Сокрута). Естафету переймає народний колектив хор козацької пісні «Самарська слобода» (кер. В. Калашник). У його виконанні прозвучало декілька козацьких пісень.

Гарного настрою додали глядачам солісти школи естетичного виховання ім. М. Бровченка (керівники Н. Литвин та А. Макарчук). Талановиті, голосисті, вдягнені в українські національні костюми, — вони були прикрасою концерту. Діти виконували пісні про Україну та  про рідний край і не раз зривали бурні аплодисменти глядачів. І знову на концертному майданчику козаки – чоловіча група хору «Самарська слобода», до якої після двох пісень приєднався і весь колектив. Свій виступ хор завершив вокально-хореографічною композицією «Черешенька» (постановка В. Сокрути).

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно! –

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас – єдина,

Немає такої, як ти, на землі.

Піснею «Одна єдина» Заслужений артист України О. Мирошниченко поставив крапку, та глядачі не хотіли розходитись… Ведуча А. Чарун побажала усім присутнім миру, злагоди, гарного настрою та нових зустрічей.

Акція триває…

IMG_5327 IMG_5333 IMG_5343 IMG_5346 IMG_5350

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post