Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Активісти спіймали під Яворівським полігоном жінок з продуктами та чималою сумою грошей

Активісти спіймали під Яворівським полігоном жінок з продуктами та чималою сумою грошей

20 мая 2015 2 комментария

Одержавши інформацію про те, що начебто місцеві мешканці проносять на Яворівський полігон (Львівська область) горілку, яку там реалізовують утридорога мобілізованим, «самооборонівці» спільно з працівниками Яворівського райвідділу міліції влаштували засідку.

 

 

Фото: ZIK

Фото: ZIK

За територією загальновійськового полігону виявлено мішки та сумки, забиті хлібом. Про це повідомив сьогодні, 19 травня, власкорові IA ZIK один із учасників цієї акції.

З його слів, влаштувавши засідку біля Яворівського полігону, група молодих патріотично настроєних людей, які виявляли перевізників алкоголю військовослужбовцям, упіймала жінок, які виносили продукти харчування. На місце події була міліція, яка все задокументувала.

«У цивільних жінок, які начебто працюють на полігоні, знайшли ще й кругленькі суми грошей, які вони виручили, ймовірно, за перенесену воякам та продану горілку», – інформує IA ZIK активіст акції за тверезе  життя мобілізованих на Яворівському полігоні.

Як повідомило власкорові IA ZIK надійне джерело з правоохоронних органів, цією справою займеться військова прокуратура.

На запитання журналіста, чи правда, що на полігоні якісь нібито були заворушення – як це сповістили деякі ЗМІ, джерело відповіло: «Це – дезінформація».

Джерело: zik.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

  • Надія

    СУ*И!! Судити падлюк! Треба було тими сухими макаронами нагодувати кожну до відвалу! Злодії! А ще дієвий метод — в селі, в церкві розповісти на недільній службі розповісти про таку ганьбу, злодійство і споювання солдат! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗАМОВУЧУВАТИ ЦЕЙ ФАКТ!

    • Надія

      СУ*И!! Судити падлюк! Треба було тими сухими макаронами нагодувати кожну до відвалу! Злодії! А ще дієвий метод — в селі, в церкві на недільній службі розповісти про таку ганьбу, злодійство і споювання солдат! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗАМОВУЧУВАТИ ЦЕЙ ФАКТ!