Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Гарний настрій – запорука миру»

«Гарний настрій – запорука миру»

19 мая 2015 0 Comments

В рамках обласної акції «Гарний настрій – запорука миру» 16 травня 2015 року на центральній площі міста Новомосковська відбувся концерт, організований Новомосковським центром народної творчості та школою естетичного виховання ім. М. Бровченка.  Захід був приурочений до Дня Європи, який в Україні відзначається саме цього дня.  Україна бажає стати повноправним мешканцем давньо-європейського дому, справедливо вважає, що має на це право — і своєю історією, і географічним розташуванням, і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.
Майже рік тому президент України Петро Порошенко підписав економічну частину асоціації України з Евросоюзом. Тому наша держава  асоційований член  ЄС!

Безмаль півтори години солісти НЦНТ та ШЕВ дарували новомосковцям пісні на українській, російській і, навіть, на сербській мовах. Серед учасників концерту – Заслужений артист України О. Мирошниченко, переможці міського конкурсу естрадного вокального мистецтва «Діамантова нотка-2014» М. Заблуда та Д. Риндін. Працівники міської центральної бібліотеки підготували та провели тематичну вікторину. Переглянули концерт більше 100 новомосковців та гостей міста, серед яких десятеро – учасники АТО, які перебувають на ротації у смт. Черкаське.   По закінченню заходу деякі глядачі висловили подяку артистам та побажали їм творчих успіхів.

IMG_20150516_123029 IMG_20150516_124337_cr

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post