Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Як вінницькі міліціонери займаються підкиданням наркотиків перехожим (ВІДЕО)

Як вінницькі міліціонери займаються підкиданням наркотиків перехожим (ВІДЕО)

13 мая 2015 0 Comments

Як вінницькі міліціонери займаються підкиданням наркотиків перехожим (ВІДЕО) • Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Активісти “Дорожнього контролю” Вінниці впіймали на злочині “правоохоронця”. 

Важливість люстрації та реальної реформи правохоронних органів ми стикаємося мало не щодня. Колишнє ЧК-ОГПУ-НКВД-КГБ нікуди не ділося, ці люди у формі лише змінили шеврони. На усьому пострадянському просторі, окрім країни Балтії, де докорінно змінили саму систему, міліція (чи російська поліція) залишаються такими ж за змістом карними органами, як були за Дзержинського. До речі, харківські міліціонери жваво оберігають пам’ять про нього і барельєф із Феліксом Едмундовичем досі наліплений на Харківське обласне управління МВС та СБУ.

Активістам “дорожнього контролю” Вінниці вдалося впіймати “на гарячому” бійців ППС, які намагалися підкинути перехожим пакет із наркотиками. Коли у міліціонера не вийшло підкинути хлопцям наркотики, журналісти зняли на камеру якийсь пакетик в руці “правоохоронця”, який той надалі сховав у своїй куртці. Зауважимо, що цей випадок не поодинокий. Про його поширеність як звичайну практику свідчить хоча б те, що нові “реформатори” типу Авакова досі не відмінили радянську злочинну систему “плановості” звітів міліції. За ними правоохоронці зобов’язані у певний відрізок часу розкривати статистичну кількість злочинів. Перевищувати показники не можна, бо у наступному кварталі зобов’яжуть розкрити таку ж кількість злочинів, навіть якщо їх у курованому районі не було. Якщо ж ця кількість перевищує середні показники, то “зайвий” злочин кваліфікують за іншою статтею, переважно універсальною – “хуліганство”.  Тому так і живемо. Навіть після Майдану система не змінилася, вірніше ті, хто очолює систему не хочуть її міняти, підштовхуючи підлеглих до породження традиційних злочинів.

Джерело: antikor.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post