Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Міліцейська допомога від щирого серця

Міліцейська допомога від щирого серця

8 мая 2015 0 Comments

Знаходячись сьогодні разом зі своїми рідними, повсякчас відчуваючи домашній затишок ми не маємо права забувати про осіб похилого віку, пенсіонерів та самотніх громадян, які потребують допомоги та уваги.

На передодні Дня Перемоги працівники Новомосковського міського відділу міліції долучилися до започаткованої Міністерством внутрішніх справ Всеукраїнської акції «Від щирого серця». Вони завітали до ветеранів Другої світової війни, привітали з наступаючим святом, поцікавилися їхніми проблемами.

Мотивом цих заходів є чуйність і людяність, небайдужість до проблем громадян, які потребують підтримки, насамперед, у вирішенні повсякденних побутових питань – допомоги у веденні домашнього господарства, підтриманні порядку в оселі, на городі тощо.

І без допомоги дільничного інспектора міліції тут, звичайно ж, ніяк не обійтись, бо це його покликання, громадський та службовий обов’язок – бути серед людей, розуміти їхні нагальні потреби, бути втіленням справедливості, гуманності, упевненості в завтрашньому дні, спрямовуючи на це всю свою енергію, життєвий досвід і знання. Він і вислухає і порадить, і допоможе. . .

Обслуговуючи населені пункти, він входить в кожну сім’ю, вивчає проблеми людей у межах своєї компетенції, вирішує їх, намагається допомогти. Особливу увагу приділяє пенсіонерам та інвалідам, які залишилися без надійної опори.

Комусь потрібно нарубати дров, хтось просить сходити в аптеку по ліки, а з кимось просто потрібно поговорити про здоров’я, про життя. У такій ситуації просте слово підтримки і звичайна небайдужість до таких переживань – багато чого варті.

Т.М. Хоменко,

майор міліції

Изображение 022 Изображение 034 Изображение 035 Изображение 039 Изображение 040 Изображение 046 Изображение 051 Изображение 053 Изображение 058 Изображение 060 Изображение 059

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post