Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Скандал наростає: нардепи вимагають пояснень президента щодо свідчень Фірташа

Скандал наростає: нардепи вимагають пояснень президента щодо свідчень Фірташа

6 мая 2015 0 Comments

Народні депутати Олег Ляшко та Борислав Береза ​​звернулися до Президента України із закликом пояснити заяви Фірташа, які він зробив 29 квітня у суді Відня.

Зокрема, депутатів цікавить повідомлення про домовленість між Порошенком, Кличко і Фірташем проти Юлії Тимошенко. Про це кожен з них висловився на своїх сторінках у соцмережах, інформують Патріоти України. За словами Ляшка, мовчання Президента говорить про те, що він залежить від олігарха.

У той же час почуте дає право відсторонити Порошенка від посади, упевнений нардеп. На думку Борислава Берези, Порошенкові необхідно прислухатися до власного інстинкту самозбереження, інакше його політичне майбутнє буде гіршим, ніж у Віктора Ющенка. Береза ​​впевнений, що зараз необхідно змінити вчорашній курс і відмовитися від договорняків. Союзником Порошенко може бути тільки Україна, вважає Береза, навіть, незважаючи на те, що Президент так довго ігнорував інтереси України і приносив їх у жертву всім своїм друзям.

У колі Президента заяву Фірташа прокоментували, як спробу його очорнити. У той же час Кличко повідомив, що у вказаний Фірташем день він з ним не зустрічався, а відзначав день народження брата.

Джерело: patrioty.org.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post