Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Титушковод» Калашніков знову збирає платні мітинги в Києві та «сповідує» ідеологію регіоналів

«Титушковод» Калашніков знову збирає платні мітинги в Києві та «сповідує» ідеологію регіоналів

4 марта 2015 0 Comments

Одіозний регіонал Олег Калашніков, який прославився побиттям журналістів та організацією наметового містечка «Антимайдану» в Маріїнському парку, мирно розгулює Києвом, ідеться в сюжеті програми «Гроші». Саме регіонал Калашніков чи не першим започаткував традицію за гроші збирати людей на площах, а також розстрілював Євромайдан в інформаційному просторі. Від самого початку Революції Гідності був одним з організаторів так званого Антимайдану, а в грудні 2013 року пророк Калашніков лякав Україну війною. Програма «Гроші» провела розслідування, чим зараз займається одіозний регіонал. 

У ресторані п’ятизіркового готеля поруч із Калашніковим — постійна гостя російських телеканалів Вікторія Шилова. І поки вони щось довго обговорюють про гроші і про людей, під київською мерією починається платний мітинг. Після обіду авто Калашнікова прямує до салону російського телефоного оператора, де сидить майже годину. Наступна зупинка — паркінг елітного розважального комплексу «Арена» на Хрещатику, а після цього його авто прибуває в район Виноградар. Журналістам вдалося поспілкуватися з рупором Януковича на виході з парковки.

Він розповів, що зараз займається «суспільно-політичною діяльністю», продовжує «сповідувати ідеологію ПР», проте пояснити, звідки гроші на таку діяльність, не зміг. Щодо анексії Криму та нападу Росії, Калашніков висловився наступним чином: «Там немає російських солдатів. Доказів не має, а от в Києві працюють американські агенти. В СБУ, в Нацгвардії, всюди».

 

334312_900

На фото Калашников и Шилова

Більш того, за словами Калашнікова, ніяких претензій до нього правоохоронці не мають і на допити не викликали. А поки СБУ і ГПУ не має до нього діла, Калашніков продовжує гуляти українською столицею та займатися тим, що в нього виходить найкраще: готувати нові акції з проросійськими активістами.

Джерело :tsn.ua

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post