Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Коломойський упіймав «Опозиційний блок» на брехні

Коломойський упіймав «Опозиційний блок» на брехні

20 октября 2014 0 Comments

Голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Ігор Коломойський звинуватив «Опозиційний блок» у брехні. а його словами, кандидат у депутати від «Опозиційного блоку» Вадим Рабинович ні за яких обставин не міг дати згоду на участь у ток-шоу «Право на владу» на каналі 1+1 в минулий четвер, як стверджують у прес-службі партії, передає ТСН.ua.
«Я спілкувався з Вадимом Рабиновичем і точно можу сказати, що він не міг брати участь ні в яких громадських заходах чи ток-шоу в минулий четвер (16 жовтня — Ред.) і аж до вечора суботи. В цей час він, як релігійна людина, святкував великі єврейські свята і не користувався ні телефоном, ні автомобілем.

Я думаю, його «Опозиційний блок» просто «підставив» своїми заявами», — повідомив Ігор Коломойський ТСН.ua. За словами губернатора Дніпропетровщини, Олександр Вілкул, якого добре виховувала його єврейська бабуся, так само міг пояснити свою відсутність на ток-шоу «Право на владу» в той день своїми релігійними переконаннями, а не відмовлятися з незрозумілих причин.

Нагадаємо, раніше редакція «Право на владу» закликала «Опозиційний блок» не маніпулювати фактами і повідомила, що неодноразово запрошувала кандидатів від блоку на ток-шоу, але вони відмовлялися від участі. 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post