Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Очільник «Народного фронту» агітує за «Блок Петра Порошенка»? (ФОТО)

Очільник «Народного фронту» агітує за «Блок Петра Порошенка»? (ФОТО)

16 октября 2014 0 Comments

Відвертий цинізм, брехню та зміну політичних поглядів навряд чи можна побачити у звичайний час. Але у час передвиборної агітації можливо все. У хід ідуть найбрудніші технології, тому що жадоба заробити інколи переважає над здоровим глуздом.

До нашої редакції надійшло фото від небайдужої людини, яка щиро підтримувала політичну партію «Народний фронт» Арсенія Яценюка, але після побаченого була щонайменше здивована.

У центрі села Піщанка є магазин під назвою «Велике пузо», де продавчині  постійно роздають агітаційну продукцію вказаної політичної сили і переконливо розповідають про її лідера Арсенія Яценюка та ті блага, які очікують на нас у разі проходження до парламенту «Народного фронту».

І все було б нічого, зараз всі агітують, заробляючи не лише гроші, а й дивіденди на майбутнє. Але крім агітації за партію Яценюка виборцям пропонують голосувати за… «Блок Петра Порошенка»! Люди не можуть второпати, що їм «втюхує» приватний підприємець Олександр Шаркун: він за обидві політичні сили, чи за одну з них? А може цей хитрий чоловік просто хоче заробити на тих і на інших? Та, як відомо, всидіти на двох стільцях одночасно просто неможливо. Так можна залишитися без жодного, опинившись у незручній позі.

Тож висновок напрошується сам по собі. Насправді власник магазину переслідує лише свої меркантильні інтереси, не підтримуючи жодну з політичних партій.

Напевно ми не можемо це стверджувати, але надаємо можливість власнику магазину пояснити обставини «роздвоєння» особистості. Якщо про подвійну агітацію дізнаються керівники партій, то й дістанеться на горіхи у подвійному розмірі.

P.S.За наданою нам інформацією, власником магазину «Велике пузо» є депутат Новомосковської міської ради Олександр Шаркун, який є очільником виборчого штабу політичної партії «Народний фронт»…

Місто на Самарі

Для власника магазину: nasamari.com.ua@gmail.com

DSCN8698 DSCN8697

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post