Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Кандидат Літвіщенко робить вибори за рахунок Яценюка?

Кандидат Літвіщенко робить вибори за рахунок Яценюка?

14 октября 2014 0 Comments

Все частіше пана Віктора Літвіщенка мешканці нашого міста бачать у оточенні Любові Прокофьевої, яка, до слова сказати, під час керування містом Літвищенка була його підлеглою.

Як стало відомо, у нашому місті виборчий штаб політичної партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка очолив скандальний депутат-бютівець Олександр Шаркун, а допомагають йому в його роботі такі одіозні фігури нашого міста, як Любов Прокоф’єва, Наталя Тихонова, депутатка Уляна Полушко. Полушко — подружка Шаркуна, Прокоф’єва є відданою людиною колишнього мера, який знову хоче взяти реванш, то Наталя Тихонова, була у пана Літвіщенка заступником із соціальних питань… Цікаво, що саме в цей час, видно не без сприяння останньої, Олександр Шаркун створив фірму, яка до сьогодні годує у школах наших з вами дітей.

Чутки справа вперта, і якщо наші люди їх розповсюджують, то точно не безпідставно. Кажуть, що спільна робота Шаркуна та Наталі Тихонової, допомогла депутату Шаркуну перемогти виграти тендери по харчуванню у школах нашого міста.

Спостерігаючи за таким розвитком подій стає зрозуміло, що в дільничі виборчі комісії по округу №38 підуть люди не від політичної партії «Народний фронт», а від кандидата у народні депутати України Віктора Літвіщенка. Тож виходить, що пан Літвіщенко за підтримки своїх людей зробить свою передвиборчу кампанію за рахунок Яценюка та його партії «Народний фронт»?

Минулого тижня став відомим ще один факт. Скандальновідомого депутата  Олександра Шаркуна на пару з Наталією Тихонова, неодноразово бачили у виборчому штабі кандидата у народні депутати України Олександра Івановича Кузьмука.

Як стверджують очевидці, вони неодноразова бачили, як до мікроавтобусу Олександра Шаркуна невідомі люди вантажили агітаційну продукцію Кузьмука.

Кажуть, що в деяких магазина «Велике пузо», що розташовані у м. Новомосковську та Новомосковському районі, висять агітаційні плакати Олександра Кузьмука. Добре відомо, що мережа «Велике пузо» належить Олександру Шаркуну.

Не залишилось поза увагою і те, що в виборчому штабі Кузьмука почав працювати юрист, який у судах нашого міста представляє інтереси скандального  Сергія Рєзника…

Місто на Самарі

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post