Новомосковськ

Місто на САМАРІ

В Новомосковську депутат розкрив корупційну схему

В Новомосковську депутат розкрив корупційну схему

26 сентября 2014 0 Comments

До нашої редакції на електрону пошту надійшло письмо,  в якому автор розповідає про незаконні дії міської влади м. Новомосковськ.

Ознайомившись з письмом досконаліше нас здивувало те, що на протязі багатьох років міська влада порушувала законодавство України, а правоохоронні органи нічого не робили щоб зупинити протиправні дії міської влади Новомосковська.

Відверто кажучи, нас здивувало  те, що ці порушення систематично робились при попередній владі пана Віктора Літвіщенко, на зміну йому прийшов, як кажуть в нашому місті, народний мер пан Сергій Мороз, який постійно на виборах казав, що украдене в громади поверне та не буде порушувати закон, але навпаки, Мороз як і Літвіщенко порушували та порушують закон України не зважаючи на те, що невдовзі прийдеться відповідати за свої дії

 Текст письма:

  Головному редактору інтернет-газети Насамари

      В нашому містівпродовж багатьох років точаться суперечки за об’єкти комунальної власності , які міська влада передає в оренду підприємцям. Питання про передачу комунальної власності в оренду часто підіймалося на  сесіях міської ради. Ознайомившись з процедурою передачі комунального майна в оренду, мені стало не зрозуміло, як взагалі можуть  взяти в оренду звичайні люди або підприємці комунальні об’єкти для здійснення своєї діяльності. Як пересічний громадяниннашогоміста я захтівособисто розібратисята вивчити проблему пов’язану з передачею комунальних об’єктів в оренду.

 Першим моїм кроком стало звернення до міської ради для наданнямені публічної інформації з цього приводу.

   Яз’ясував, щооб’єкти нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста , передаються в оренду виключно на конкурсних засадах, крім випадків передачі їх в оренду для розміщення бюджетних установ і організацій за пропозицією обласної державної адміністрації або відповідного органу місцевого самоврядування та переукладання договору оренди нерухомого майна на новий термін.

         Балансоутримувач до проведення конкурсу на право оренди комунального нерухомого майна замовляє незалежну оцінку вільного об’єкту, яку після  отримання від єкспекрта  розглядає та надсилає на ліцензування.

         Вибір суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди здійснюється конкурсною комісією відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності , затвердженного рішенням сесії місської ради від 07.06.2007р №332.

         У разі, якщо об’єкт нерухомості який пропонувався для передачі його в оренду на конкурсних засадах і на конкурс не надійшло жодної заявки, то цей об’єкт нерухомості, у триденний строк після дати яка передбачалаcь для проведення конкурсу. Включається до переліку об’єктів нерухомості , які не користуються попитом і передається в оренду по першій заяві на умовах передбачених Порядком при переукладенні договору оренди нерухомого майна на новий термін.

         В результаті могорозслідування та отриманої відповіді на мій запит міського голови  від  29.05.2014 року № вих. О-36 пі/14, з’ясувалося що в місті при наданні в оренду об’єктів комунальної власності   “ протоколи та рішення конкурсної комісії по вибору експертів не приймалися ”, чим  порушено  пункт 7.2 розділу 7 додатку до рішення Новомосковської міської ради №180 від 15.04.2011року. А саме: “Вибір суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта оренди здійснюється конкурсною комісією відповідно до положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності , затвердженого рішенням сесії міської ради від 07.06. 2007 року №332.”  Про такі грубі порушення   02.09.2014 року я сповістив письмом

міського голову на що отримав повідомлення що 08.09.2014 року  моє повідомлення про цей злочин направлено до Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області.

И мені дуже цікаво — для чого потрібно було міняти владу Януковича, міняти життя на краще якщо все залишається так як і було.

   

P.S.    В місті повинен бути публічний реєстр комунальної власності у тому числі і яка пропонується для здачі в оренду на сайті міської ради, щоб любий громадянин міг цим скористатися, що дасть можливість як  можна дорожче та вигідніше здавати цю власність в оренду та заробляти кошти в бюджет міста, що дасть можливість покращити добробут нашого міста.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Олійник І.П.

 

Ми сподіваємось, що міська прокуратура знайде час ознайомитись з листом, яке надійшло до нашої редакції та перевірить вказані факти.

 

Місто на САМАРІ

лист міського голови

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post