Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ВІД ПОРОШЕНКА НА ВИБОРИ ЙДЕ МІСЦЕВИЙ «СКОТ»

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ВІД ПОРОШЕНКА НА ВИБОРИ ЙДЕ МІСЦЕВИЙ «СКОТ»

19 сентября 2014 0 Comments

Під час ЄвроМайдану міський голова Іван Куліченко потрапив у відповідний перелік сайту «Skoty.info» за сприяння легалізації бандоформувань «тітушок» під виглядом «народних дружин». На цьому ресурсі йому також закидають «причетність до незаконної роздачі державного майна (зокрема території, на якій знаходились тварини, занесені в Червону книгу України) під бізнес будівництво».

Серед земляків, яким дніпропетровський мер склав компанію, такі одіозні регіонали як Олег Царьов, Іван Ступак, Олександр Вілкул. Нині Іван Куліченко балотується від партії «Блок Петра Порошенка» у 28 виборчому округу Дніпропетровська.

Влітку минулого року під час візиту до міста з ним люб’язно фотографувалася й захищала від критикиведуча «1+1» Соломія Вітвіцька. Вона брала участь у влаштованих місцевою владою святкових заходах з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей.

Фотография: Мер Дніпропетровська, якого обирали вже п'ять разів)) Оце я розумію)) Іван Куліченко, я та маленький актор серіалу

Іван Куліченко віддячив Соломію іменною грамотою.

Фотография: За підтримку та розвиток творчо обдарованих дітей і молоді Дніпрометровська від міського голови Івана Куліченка! Приємно!!!

А от як про висування в народні депутати Івана Куліченка від Блоку Порошенка відгукнулася у своємуФейсбуку  журналістка «Громадського телебачення» та проекту «Слідство. Інфо» Анна Бабінець:

«Іван Іванич Куличенко — феєричний персонаж. Він мер Дніпропетровська вже 15 років. Торік у грудні він виходив на Дніпропетровський антимайдан та закликав підтримувати Януковича. Нічого дивного, адже Іван Іванич сяяв від щастя, коли отримував партквиток Партії регіонів. Здав він його лише коли переконався, що Януковича у країні немає — 22 лютого 2014 року. І от тепер з гаслом «Последовательность. Порядочность. Профессионализм» Іван Іванич балотується у Верховну Раду від… Блоку Петра Порошенка. Невже президент не міг знайти у Дніпропетровську когось покраще? Там що, закінчились люди?»

 

Джерело: dusia.telekritika.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post