Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ОЛЕГ ЛЯШКО ВЖЕ ЧОТИРИ РОКИ МАЄ АВСТРІЙСЬКИЙ ПАСПОРТ

ОЛЕГ ЛЯШКО ВЖЕ ЧОТИРИ РОКИ МАЄ АВСТРІЙСЬКИЙ ПАСПОРТ

17 сентября 2014 0 Comments

Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко вже чотири роки, з липня 2010 року, має друге громадянство – Австрії.

Про це на своїй сторінці в Facebookповідомив австрієць Алекс Флос, посилаючись на джерело в прокуратурі Відня, яка проводить розслідування стосовно сина колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова за підозрою у відмиванні грошей в Австрії.

У результаті перевірок чартерних перельотів екс-прем’єра України Миколи Азарова, членів його сім’ї, а також наближених осіб, спливла інформація про політ народного депутата України Олега Ляшка до австрійського міста Інсбрук 12 січня 2013 року на приватному літаку Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR- USA, а також копія його австрійського паспорта.

«Перевіряючи документи про пересування і нескінченні чартерні перельоти  Азарових, вони наткнулися на цікаві для українських журналістів і малозначимі для них документи: заявку на переліт приватним літаком Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR-USA з аеропорту Київ/Жуляни в австрійський Інсбрук на 12 січня 2013 року, а також копію паспорта пасажира приватного літака – відомого українського радикала Олега Ляшка.

Згідно з базами даних споттерів, приватний літак Олега Ляшка з бортовим номером UR-USA дійсно був в аеропорту Інсбрука 12 січня 2013 року.

Раніше це ж повітряне судно було зафіксовано в аеропорту Дюссельдорфа, а саме 26 листопада 2011 року. У червні 2014-го цей літак сфотографували споттери в Нижньому Новгороді. Бачили цей борт і в зоні АТО.

Нагадаємо, заступник Олега Ляшка, голова фракції Радикальної партії в Київраді та його друг Андрій Лозовий на своїй сторінці в Facebook підтверджував, що в розпорядженні його шефа є літак, «наданий хорошими людьми, прихильниками Радикальної партії».

Українські політологи і журналісти висловлювали припущення, що Радикальна партія Олега Ляшка, як і сам її очільник, є політичним проектом Сергія Льовочкіна. Відтак можна припустити, що цей літак Олегові Ляшку надає або сам Льовочкін, або хтось із депутатів-«регіоналів».

Згідно з даними Flightradar24.com та Українського споттерського сайту, повітряне судно з бортовим номером UR-USA раніше регулярно, приблизно два рази на місяць, здійснювало польоти в Луганськ, що підтверджує його приналежність одному з ключових членів Партії регіонів із Луганська.

ДЖЕРЕЛО: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post