Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Дніпропетровські регіонали в черговий раз рвуться до влади.

Дніпропетровські регіонали в черговий раз рвуться до влади.

16 сентября 2014 0 Comments

Як показує час, ганебну Партію регіонів не можливо зупинити. Після свого провального правління нашою державою вони прагнуть повернутися до влади, та на нашу думку, знищити нашу державу.

Народні обранці Дніпропетровщини не раз доказували своїми діями що вони байдужі до проблем народу, та до народу в цілому, це підтверджується запровадженою ними медичною реформою, яка по суті стала геноцидом проти мешканців Дніпропетровщини, підвищення вартості води, газу, електрики.

Набивши грошима свої кишені, нардепи-регіонали Дніпропетровщини після бігства їх лідера Януковича, забажали залишитись вже при новій владі, на наш погляд  для того, щоб продовжувати втілювати в дію план Януковича по знищенню України.

Представники Партії регіонів зараз як павуки розбіглись та поховались по різним політичним партіям, але ми всі їх знаємо в обличчя, ми знаємо хто особисто приймав участь у знищенні Дніпропетровської області.

Шановні мешканці Дніпропетровщини! Ми особисто благаємо Вас не голосувати за представників Партії регіонів, які намагаються пройти через інші політичні партії!

Місто на САМАРІ

ed6ZbyVzLCk

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post