Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Здоровенькі були, Я представник Президента (Самозванці діють)

Здоровенькі були, Я представник Президента (Самозванці діють)

11 сентября 2014 0 Comments

В нашій країні люди звикли до того, що коли обирають нового президента, слідом за ним з’являються в містах, так названі, представники Президента, які за певну винагороду вирішать ваші питання, або замовлять, де потрібно, за вас слівце.

Після обрання на посаду голови нашої держави Петра Порошенко, в деяких містах з’явились його представники, але ніякого офіційного підтвердження представництва не мають. Зате впевнено кажуть, що вони є добрими знайомими Петра Порошенко, та є представниками його на тій,  або іншій території України.

Про такий випадок нам електронною поштою повідомив мешканець села Миколаївка на Дніпропетровщині.

З його письма стало відомо, що 23.08.2014 року в його селі було відкриття алеї героїв, на якому було присутнє майже все село. Алею відкривав голова села Миколаївка та люди, як кажуть, з обласного керівництва, серед яких була людина, яку представили присутнім як представник Президента Петра Порошенка, сказав присутнім декілька слів.

Як потім стало відомо представником президента був колишній голова міста Новомосковськ Віктор Літвіщенко. Ця людина має скандальну репутацію та не раз переслідувалась правоохоронними органами нашої держави.

Ми не можемо стверджувати, як представили на відкритті алеї пана Літвіщенко, бо ми не були присутні на цьому заході, але нам надали фото з цього відкриття, на якому дійсно скандальний колишній голова міста Новомосковськ Віктор Літвіщенко.

Нами було написано листа до секретаріату Президента Петра Порошенко з проханням надати нам інформацію, чи є Віктор Літвіщенко, офіційним представником Петра Порошенко, але відповіді ми не отримали. Тому ми вважаємо, що пан Літвіщенко є самозванцем, також нам не вдалось ніде знайти інформації, що пан Літвіщенко дійсно є представником Петра Порошенко.

Сподіваємось, що адміністрація Президента Петра Порошенка знайде час та зверне увагу на «представників» президента.

Місто на САМАРІ

 

DSC00784 DSC00785 DSC00786 DSC00803 DSC00804 DSC00805 DSC00821 DSC00822

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post