Новомосковськ

Місто на САМАРІ

В Новомосковську відбулась зустріч Олександра Солонтая з молоддю міста.

В Новомосковську відбулась зустріч Олександра Солонтая з молоддю міста.

18 июня 2014 0 Comments

17 червня у м. Новомосковськ представник політичного об’єднання  «Сила людей» Олександр Солонтай провів зустріч з молоддю та депутатами міськради на якій запропонував саморуч побудувати нову політичну партію європейського рівня «Сила людей».

Олександр розповів присутнім, що нова політична партія яку він пропонує, будується по європейському принципу. В Європі політичні партії створені не під одну людину, та не за кошти олігархів, тому вони існують не одне століття, також Солонтай розповів присутнім чім відрізняються політичні партії України від європейських, чому українські політичні партії прив’язані до одного, чи іншого олігарха, та існують не довго.

Присутні на зустрічі були задоволені пропозицією створити нову політичну партію «Сила людей». Багато задавали питань Олександру стосовно політичної ситуації в нашій країні, запитували,  що потрібно робити щоб змінити нашу країну на кращу.

В кінці розмови присутні подякували Олександру Солонтаю, що від приїхав до міста Новомосковськ та запропонував усім бажаючим прийняти участь у створені нової політичної сили, подякували за відповіді які вони отримали під час запитань, та побажали Олександру успіху та приїздити частіше до міста Новомосковськ

DSCN8321 DSCN8327 DSCN8310 DSCN8333

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post