Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ЦАРЬОВ ВИСУНУВ ПОРОШЕНКОВІ КУПУ ВИМОГ

ЦАРЬОВ ВИСУНУВ ПОРОШЕНКОВІ КУПУ ВИМОГ

27 мая 2014 0 Comments

Колишній кандидат у президенти України, депутат-«регіонал» Олег Царьов вважає, що у сходу країни є можливість для контактів із Петром Порошенком.

«Якщо Петро Порошенко зупинить кровопролиття, якщо він відкличе війська з південного сходу й оголосить амністію, скаже про те, що буде змінювати Конституцію, вводити російську другою державною мовою, шанс у нього бути почутим у південно-східних регіонах буде», – сказав Царьов у прямому ефірі телеканалу «Росія-24».

Лише за виконання цих умов Порошенко може приїхати на схід України. А якщо він не готовий піти назустріч цим вимогам, його поїздка може виявитися такою самою «результативною», як і до Криму, коли у нього нічого не вийшло, зазначив Царьов.

За словами Царьова, вони «поважають волю всіх українців, які проголосували за Порошенка». Водночас він наголосив, що Луганськ та Донецьк не брали участь у виборах президента України.

На думку Царьова, феномен Петра Порошенка пов’язаний із тим, що люди втомилися від війни і готові голосувати за когось, хто, на їхню думку, готовий зупинити війну.

Він також наголосив – якщо Порошенко виграє вибори, то буде президентом половини країни. Щоби його почув південний схід, новий голова держави «має передусім відхреститися від цієї «хунти», він має засудити злочини в Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку». «Після того, як він скаже про те, що скоєно злочин проти людяності у Слов’янську, Краматорську, Маріуполі, у нього є шанс бути почутим», – заявив Царьов.

Джерело: http://tvi.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post