Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Новомосковську з’явились міські сепаратисти?

У Новомосковську з’явились міські сепаратисти?

21 мая 2014 0 Comments

Сьогодні о 9-00 годині в приміщення Новомосковської міської ради прийшли депутати шостого скликання та почали проводити засідання, на яке міський голова Сергій Мороз розпорядження не давав, але таке розпорядження, не маючи ніякого права, дав секретар міськради від Партії регіонів Борис Мазур.

Хочемо  зазначити, що на засідання міської ради прийшли тільки депутати від Партії регіонів, КПУ, та ВО «Батьківщина», інших депутатів зовсім ніхто не запрошував та не повідомляв, що відбудеться засідання міської ради.

Засідання, вище зазначені представники політичних сил, почали з того що їм терміново потрібно було прибрати мера Сергія Мороза, тому що він поганий та у нього горить міське смиттєзвалище. Від розмов до діла перейшов депутат Леонід Матвієнко, який почав щоденником бити по голові Сергія Мороза, присутні депутати силою вимагали Мороза написати заяву та звільнити посаду міського голови.

Не залишилась без нашої уваги представниця виборчого штабу Петра Порошенка, Олена Олексієва, яка поряд з регіоналами та комуністами вимагала відставки міського голови, мабуть  отримала інструкції по зняттю Мороза з  виборчого штабу Порошенко? Уявіть що буде якщо такі люди прийдуть до влади та будуть наводити порядок в містах на свій лад?

Стає сумно на душі коли розумієш, хто рветься до влади, та хто береться керувати владою, а саме страшне те, що вчорашні злодії нашого міста після вигнання Януковича роблять захвати влади на містах на передодні виборів Президента нашої країни.

Не зрозуміла позиція новомосковської міської міліції, яка була присутня на засіданні, але ніяких дій не проводила відносно депутатів, які на наш погляд, захоплювали владу у місті Новомосковськ.

Як би там не було міський голова Сергій Мороз витримав натиск депутатів та молодиків спортивної статури, які, вимагаючи написати заяву, били у спину Мороза.

Сподіваємося, що СБУ у Дніпропетровський області проведе розслідування та покарає винних у захоплені влади у місті Новомосковськ, та надасть правову оцінку начальнику та підлеглим новомосковської міліції.

Дмитро Незгодний

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post