Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У м.Харкові «чорні чоловічки» полюють на «зелених»

У м.Харкові «чорні чоловічки» полюють на «зелених»

23 апреля 2014 0 Comments

У Харкові з’явились «чорні чоловічки», які поставили собі за мету підтримувати місцевий Майдан і перешкоджати сепаратистській діяльності «зелених чоловічків». Зокрема, «чорні» вдаються до превентивних заходів у боротьбі проти сепаратизму на сході України, пише gazeta.ua
На днях у Харкові планувалась масштабна акція проросійських мітингувальників. Проте у ній взяла участь невелика кількість учасників завдяки проробленій роботі «чорних чоловічків».
«Публіка, яка збирається йти на відповідні заходи, заздалегідь відловлюється, з нею проводиться «профілактична бесіда», і вже ніхто нікуди не йде. Ми провели три-чотири затримання. Інформація про те, що до Харкова заїхали сто чорних чоловічків, які жорстко розправляються із сепаратистами, розповсюдилась між ними дуже швидко. Останні повтікали як миші», — розповів представник «Правого сектору»-Схід Ігор Мосійчук.
За його словами, сепаратисти хочуть проголосити на травневі свята «Українську федеративну республіку», тому їм слід організовано зашкодити це зробити.
Разом з тим, Мосійчук зазначив, що у той час, коли «чорні чоловічки» борються на ентузіазмі із «зеленими», у Харкові досі не розформовано місцевий підрозділ «Беркуту», яким командує в.о. командира батальйону Владислав Лукаш.
«Він брав участь у розгоні Майдану, катував активістів, стріляв. Будучи п’яним, неодноразово хизувався, скільком очі повибивав. Особисто Лукаш керував побиттям людей у Чутовому, коли майданівці їхали на Марш єдності до Харкова», — наголосив активіст.
Лукаша хотіли звільнити, а замість нього призначити патріотично налаштованого командира. Проте він влаштував мітинг із своїми прихильниками під обласним УМВС, і його залишили на посаді виконувача обов’язків.
Більше того, «беркутівці» у Харкові, за словами Мосійчука, продовжують носити свій характерний спецодяг, тільки вже без нашивок.
«Їм не особливо довіряють охорону адміністративних будівель, оскільки вони не лояльні до нинішньої влади, відступають перед сепаратистами. Коли Харківську ОДА підпалили, це «Беркут» дозволив», — наголосив громадський діяч.
Водночас, він повідомив, що у Харкові зараз формуються два батальйони територіальної оборони «Слобожанщина» і «Харків». Їх очолюють патріотично налаштовані силовики, які свого часу відмовились протистояти Майдану.

Додамо, влада Дніпропетровської області на чолі з головою Дніпропетровської ОДА і мільярдером Ігорем Коломойським пропонує від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців по 10 тисяч доларів.

Джерело: http://upi.org.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post