Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Не словом, а ділом: невідомі ополченці на сході України розстрілюють сепаратистів

Не словом, а ділом: невідомі ополченці на сході України розстрілюють сепаратистів

18 апреля 2014 0 Comments

Вночі в містах Донецька невідомі розстріляли захоплені російськими терористами будівлі. Зокрема в Слов’янську повідомляється про те , що в околицях міста чутні вибухи і постріли. Сепаратисти кажуть, що це не військові і не правоохоронці.

У Донецьку невідомі закидали коктейлями Молотова барикади. Другий раз за два дні. У цьому ж Донецьку біля ОДА з снайперської гвинтівки розстріляли позиції терористів. Одна людина у вкрай важкому стані.

У Горлівці з автоматної черги розстріляли позиції сепаратистів близько 5:00 ранку.

Сепаратисти в паніці , оскільки вони не бачили хто це. Вони діють як привиди. Розстрілюють конкретних осіб , діють чисто. Громадські активісти повідомляють , що багато з них вже покинули захоплені будівлі.

Російські терористи говорять , що це Правий сектор , закляті бандерівці. Вони закликають дати їм відсіч , але люди не розуміють кому давати відсіч, оскільки їх ніхто не бачить …

Активіст Микола повідомляє:

«Згідно з інформацією, що надходить до нас, на околиці міста зав’язався бій, чути постріли і вибухи. Як повідомляють наші активісти, в напрямку міста рухаються БТРи» , – «координатор » цих самих сил Микола, який попросив не називати його прізвища.

Як він стверджує, в селищі Андріївка, яке знаходиться в безпосередній близькості від Слов’янська, горить будівля селищної ради, звідти було чути постріли .

Пізніше Микола заявив, що кілька постів так званих «сил самооборони Слов’янська» зазнали нападу.

«За уточненими відомостями, вогонь відкрили люди в чорній формі, які їздили на машині без розпізнавальних знаків. Ми припускаємо, що це може бути» Правий сектор», – сказав він.

За словами «місцевого активіста », обстріляно кілька постів «сил самооборони».

Джерело: http://informator.su/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post