Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ПОРОШЕНКО: НАСТАВ ЧАС ЗАПРОВАДИТИ НОВІ ПРАВИЛА ДЛЯ БІЗНЕСУ

ПОРОШЕНКО: НАСТАВ ЧАС ЗАПРОВАДИТИ НОВІ ПРАВИЛА ДЛЯ БІЗНЕСУ

11 апреля 2014 0 Comments

Кандидат у президенти Петро Порошенко впевнений, що олігархи завжди використовують ресурс влади.

Про це він заявив під час візиту на Житомирщину, пише УНІАН.

«Олігарх завжди використовує ресурс влади. По-перше, щоб витягнути з бюджету кошти платників податків, порушуючи не лише закон, а й спотворюючи економічне середовище. По-друге, використовує інструменти держави для того, щоби тиснути на бізнес-конкурентів. По-третє, щоби впливати на виборчий процес, навіть до спроби зриву виборів», – зазначив Порошенко.

Щодо українських олігархів, політик наголосив, що з кожним зустрінеться і пояснить, як слід працювати.

«Я з усіма зустрінусь і з кожним говоритиму про те, що працювати в Україні потрібно чесно, відкрито і прозоро. Те, що робили раніше, не повинно знову повторитися. Переконаний, що всі причетні до злочинів повинні відповідати. Настав час запровадити нові правила для бізнесу. Іншого не дано. Єдиний меседж, єдине звернення, яке буде від мене, – треба жити по-новому, треба дати людям жити вільно, безбідно і безпечно. За таких умов українці вас шануватимуть», – сказав він.

Порошенко наголосив, що він та його команда пройшли дуже важку школу, та «з гордістю можу сказати: ми створили одну з найкращих, найпрозоріших компаній в Україні – корпорацію «Рошен». Погодьтеся, ніхто не змушує ні за кордоном, де працюють умови конкурентної боротьби, ні в Україні купувати цукерки. Ми довели, що можемо створювати конкурентоздатну продукцію, яку визнає весь світ».

Щодо зустрічей із паном Фірташем, Петро Порошенко повідомив: «Я говорив про це у статті в німецькій газеті Bild, а саме про те, що особисто пана Фірташа бачив тричі в житті».

Порошенко також зазначив, що державною мовою в Україні завжди буде українська, проте порадив вивчати різні іноземні мови: англійську, французьку, німецьку, російську, польську. Порошенко наголосив, що «ніхто не гнобитиме людей, якою б мовою вони не розмовляли в Україні».

Джерело: http://tvi.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post