Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Новомосковські Комуністи, Батьківщина та Партія регіонів зайняті самопіаром?

Новомосковські Комуністи, Батьківщина та Партія регіонів зайняті самопіаром?

4 апреля 2014 0 Comments

На останній сесії Новомосковської міської ради, секретар Борис Мазур виступив с заявою про створення міжфракційної групи депутатів Новомосковської міської ради шостого скликання.

Нова депутатська група взяла собі гучну назву «Новомосковськ — наш спільний дім». До групи увійшли депутати з відомих політичних партій.

Цікаво те, що депутати від Партії регіонів, які увійшли до, так названої групи, не розпустили створену, ще 2011 році фракцію. Фактично находячись у діючий фракції її члени не мають права входити до інших фракції або груп. Не менш цікавим було те, що до групи увійшли депутати від комуністичної партії та ВО «Батьківщини», яки фактично повинні бути в опозиції до Партії регіонів.

Таким чином, можна впевнено сказати, що створена депутатська група фактично не є легітимною.

Відверто кажучи, мешканців нашого міста давно вже не дивують дії депутатів міськради, вони вже звикли, що кожну сесію, регіонали спільно за комуністами та бютівцями ведуть боротьбу з мером Сергієм Морозом, який ще недавно був бютівцем, а потім перейшов до регіоналів.

На відео стає зрузуміло, що, в так названу, депутатську групу увійшло не 27 депутатів, як заявив секретар Борис Мазур, а 23. Не вже секретар міськради від Партії регіонів рахувати не вміє?

Виходячи з цього, можна впевнено сказати, що пани депутати від політичних партій в черговий раз зробили нікчемний PR-хід.

Дмитро Незгодний.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post