Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Сашко Білий загинув під час затримання міліцією (ВІДЕО)

Сашко Білий загинув під час затримання міліцією (ВІДЕО)

25 марта 2014 0 Comments

Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, був смертельно поранений під час затримання, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців.

Про це розповів у вівторок, 25 березня на брифінгу в Києві перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов, інформує «Інтерфакс-Україна«.

«Ще 8 березня були кримінальні провадження стосовно Музичка за злісне хуліганство та протидія законні діяльності співробітників правоохоронних органів. 9 березня було оголошено підозру, а 12 березня Музичка оголошено у розшук«, — додав він.

Та повідомив про те, що уночі 24 березня була проведена спецоперація спільно з ГУБОЗ та «Соколом», унаслідок якої «затримано трьох із угрупування Сашка Білого, вилучено АК та ПМ».

Перший заступник міністра внутрішніх справ України повідомив про те, щоМузичко відстрілювався від правоохоронців: «перша куля потрапила у співробітника «Сокола» у шолом, другий постріл — у погон цього співробітника.

«Після чого цей співробітник відкрив вогонь по ногах Музичка. Інші співробітники стріляли у повітря. Згодом ще один постріл потрапив у ногу Музичку і той намагається відстрілятися. Продовжували лунати постріли з його боку. Коли його повалили на землю, він продовжував стріляти», — додав Євдокимов.

«Коли його намагались затримати — побачили, що він поранений та викликали «швидку». Лікарі констатували смерть«,- резюмував він.

Як повідомляв iPress.ua, 7 березня слідчий комітет Росії оголосив у міжнародний розшук Олександра Музичка через «підозру у бандитизмі щодо російських військовослужбовців під час подій в Чечні.» Вже 12 березня у РФ учаника «Правого сектору» заарештували заочно.

Нардеп Геннадій Москаль у своєму Facebook звинувачував Сашка Білого у тому, що він «компрометує все, за що стояв Майдан» та намагається «керувати Заходом із автоматом Калашникова». Нардеп повдіомляє про судимості учасника «Правого сектору» та його кримінальну діяльність і закликає владу (РНБО,СБУ) зупинити Музичка.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post