Новомосковськ

Місто на САМАРІ

На позачергову сесію Новомосковської міської ради з відкликання мера прийшло 3 депутати

На позачергову сесію Новомосковської міської ради з відкликання мера прийшло 3 депутати

22 марта 2014 0 Comments

18 березня, у Новомосковську мала відбутись позачергова сесія, скликана більшістю депутатів, де планувалось висловлення недовіра міському голові Сергію Морозу.

Про це стало відомо на місці подій.

На сесію, яку скликали самі обранці, з’явились лише 3 депутати.

Мешканці Новомосковська, які прийшли на сесію, вимагали проведення звіту депутатами Новомосковської міської ради.

Секретар Новомосковської міської ради Борис Мазур також не з’явився у сесійній залі, але люди прийшли до нього в кабінет та вимагали звіту.

Люди скандували: «Депутати – до звіту!».

«Борис Мазур навіть не вийшов до людей, хоча його підпис під зверненням щодо скликання сесії є. Тоді громада прийшла до нього. Чому за 3 роки не було його жодного офіційного звіту? Чи готовий він відповідати за злочини Партії регіонів? Відповіді на ці питання ми хотіли почути», — пояснив громадський активіст Віктор Пробачай.

Міський голова Сергій Мороз виступив перед присутніми та нагадав основні положення свого звіту за 2013 рік, а також повідомив про нинішній економічний стан у місті.

«На сьогоднішній день по соціально-економічному розвитку та по ЖКГ наше місто по області займає перше місце», — сказав мер Мороз.

«На даним момент ми виконали бюджет за 2 місяці поточного року на 110,7%», — підкреслив він.

«Усі 3 роки ми були забезпечені теплом, водопостачанням, усі соціальні виплати регулярно виплачувались та виплачуються. Але наше місто має всі можливості, щоб бути ще кращим», — додав міський голова.

Також він повідомив, що головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським перед мерами міст області були поставлені першочергові задачі із економічного розвитку міста та дотримання соціальних стандартів.

Нагадаємо, позачергова сесія Новомосковської міської ради була скликана підписами 26 депутатів від Партії регіонів та Комуністичної партії України, жоден з яких не з’явився на засідання.

Джерело: nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post