Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Обама підписав указ: за Крим поплатиться не тільки оточення Путіна, але й ключові галузі економіки

Обама підписав указ: за Крим поплатиться не тільки оточення Путіна, але й ключові галузі економіки

20 марта 2014 0 Comments

Президент США Барак Обама у четвер підписав указ, що дає право ввести санкції щодо основних секторів економіки Росії. «Я підписав новий указ, який дає право ввести санкції щодо ключових секторів економіки Росії», — сказав глава Білого дому у Вашингтоні.  Крім того, Обама додав, що США розширюють список російських офіційних осіб, щодо яких запроваджуються санкції та запровадять економічні санкції.

За його словами, санкції також торкнуться банків (зокрема, банку «Росія»). Президент США також наголосив, що РФ ще може вибрати «шлях деескалації в Україні, в рамках якого вона буде шукати дипломатичне вирішення конфлікту з урядом у Києві за підтримки міжнародного співтовариства», повідомдяє ТСН. «Росія повинна знати, що подальша ескалація лише посилить її ізоляцію від міжнародного співтовариства.

Ми продовжимо зміцнювати колективну безпеку НАТО і будемо співпрацювати з Європою щодо економічної, енергетичної безпеки», — сказав він.  Також Обама наголосив, що «базові принципи, на яких тримаються відносини між націями в Європі та в усьому світі, повинні дотримуватись у ХХІ столітті – вони включають повагу до суверенітету та територіальної цілісності». Крім того, американський президент наполегливо закликав Конгрес і МВФ швидко надати додаткову підтримку Україні.

Як повідомлялося раніше, Обама виключив «військовий похід» в Україну і думає домовитись з Росією. Він вважає, що краще все вирішити дипломатичним шляхом. Натомість Євросоюз наразі не вводитиме економічні санкції проти Росії, але й надалі чинитиме тиск на Москву. За словами французького президента, лідери ЄС обговорюватимуть розширення персональних санкції проти громадян Росії, які причетні до анексії Криму.

 

Джерело: http://expres.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post