Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Ейфорія після кримського референдуму стихає. Кримчани зіткнулися з наслідками.

Ейфорія після кримського референдуму стихає. Кримчани зіткнулися з наслідками.

19 марта 2014 0 Comments

17 березня весь півострів святкував, так звану, незалежність та від’єднання від України, але трохи згодом деякі мешканці Криму зіткнулися з наслідками російських обіцяних «покращень».
Ось, наприклад, повідомлення одного користувача Живого журналу.
«З Криму… сьогодні одна дзвонила: у неї дочка на 4 місяці вагітності, і вона раптом з’ясувала, що дочка не отримає 60 тисяч грн. за другу дитину, а за російськими законами аналогічний материнський капітал можна отримати в 3-х випадках: на платну освіту дитини у ВУЗі, на розширення житлоплощі і після виходу матері на пенсію (якщо доживе). Дама в шоці, кричала на мене, чому я її не попередила про це. А сама мене матом тиждень тому посилала. Коли шкури власної стосується, то всі розуміють», — йдеться в повідомленні.
Таким чином, вагітна молода дівчина не зможе отримати фінансову підтримку для свого маляти, яке вже зовсім скоро побачить цей світ.
Хочеться нагадати розміри фінансової допомоги, яку уряд України виділяє за народження дітей: на першу дитину – 29160 грн., на другу – 58320 грн., на третю та кожну наступну – 116640 грн.
А тепер невідомо, яким чином Росія буде допомагати молодим матерям, особливо тим, у яких немає фінансової підтримки батьків або чоловіка.
Та це ще не всі «покращення» на сьогодні. Стало відомо про те, що з 17 березня мешканці півострову будуть отримувати хліб, цукор та кондитерські вироби по картках.
Я думаю, не треба нагадувати про Другу Світову війну, коли люди отримували всі продовольчі продукти на території Радянського Союзу по картках.
Напевно, не так вже й погано було знаходитися у складі України…

Джерело: visti.pro

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post