Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Друга спроба убрати голову м. Новомосковськ Сергія Мороза

Друга спроба убрати голову м. Новомосковськ Сергія Мороза

17 марта 2014 0 Comments

26 лютого 2014 року мала частина депутатів Новомосковської міської ради шостого скликання, намагалась відправити мера Новомосковська Сергія Мороза, у відставку.

Але, частина депутатів яка намагалась убрати голову міста, не знайшла підтримку у більшості депутатів і як кажуть отримала облизня.

Нагадаємо читачам що голова міста Сергій Мороз призначив чергову сесії міськради на 26 лютого, але потім її відмінив посилаючись на те що він на лікарняному, але мала частка депутатів забажала зняти мера, не маючи достатньо голосів, та ще як стало відомо від одного із учасників цього дійства депутат від Партії регіонів Сергій Коцюра, передодні  телефонував своїм колегам депутатам та пропонував не йти до сесійної зали та приймати участі у черговій сесії.

Сьогодні вранці до нашої редакції надіслали копію документу

20140314_162825[1]

 

З якого стає зрозуміло що все-таки спроби зняти мера Сергія Мороза с його посади частка депутатів не відмовилась и робить спроби ще, але цє наше припущення, можливо що невгамовні депутата зі списком невгамовних ви маєте можливість ознайомитись, не будуть виносить недовіру меру, просто заслухавши звіт, доречи мер міста Мороз, кожний рік звітує.

Дмитро Незгодний

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post