Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Активісти Новомосковська перекрили міське звалище

Активісти Новомосковська перекрили міське звалище

17 марта 2014 0 Comments

17 березня, приблизно о 10:00 активісти повністю перекрито рух транспорту в напрямку міського сміттєзвалища, закриття якого роками вимагають мешканці мікрорайону Кулебівка.

Активіст Дмитро Будим,  надав міському Голові м. Новомосковська Сергію Морозу лист у якому зазначено що  Будим з активістами вимагається впродовж 24 годин прийняти рішення про закриття місцевого сміттєзвалища.

У разі невиконання вимоги активістів, будуть вимагатимуть від депутатів та мера скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради, з метою розгляду питання про закриття звалища й про відповідальність міського Голови перед громадою міста Новомосковська.

Також, Дмитро Будим заявив що міська влада гарантувала, що з 4 лютого звалище використовуватиметься виключно для потреб міста Новомосковська, однак місцевими мешканцями, так активісти постійно спостерігається великий потік  навантаженого сміттям транспорту зі сторони міста Дніпропетровська та району.

Цього ж дня  активісти вирушають до Дніпропетровської ОДА, з метою привернення особливої уваги обласного керівництва до ситуації яка склалась у Новомосковську.

Дмитро Незгодний

1_b 2_b 89483_large

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post