Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Українська криза: Меркель передрікає Росії катастрофу

Українська криза: Меркель передрікає Росії катастрофу

13 марта 2014 0 Comments

Росія скористалася слабкістю України замість того, щоб виступити в якості партнера для врегулювання ситуації в країні, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

За її словами, українська криза не має військового вирішення, і Росія ризикує зазнати величезних економічних і політичних збитків, якщо не змінить свого курсу щодо України.

«Якщо Росія й надалі діятиме так само, як протягом останніх тижнів, це буде катастрофою не тільки для України», — наголосила пані Меркель під час виступу.

Канцлер додала, що територіальну цілісність України «не можна піддавати сумніву».

Раніше лідери семи провідних світових держав, серед яких і Німеччина, закликали Росію припинити будь-які спроби приєднати до себе кримський регіон.

У заяві Клацнути»Великої сімки» зазначається, що якщо Росія вдасться до таких дій, країни групи здійснять подальші кроки «індивідуально і колективно».

Лідери G7 також заявили, що не визнають результати призначеного на наступну неділю референдуму в Криму про відділення від України та приєднання до складу Росії.

Президент США Барак Обама, який у Вашингтоні зустрівся з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, заявив, що якщо Росія не піде на поступки у своїй нинішній політиці щодо України, Москва відчує на собі «збитки».

Пан Яценюк зі свого боку заявив, що Україна «є і буде частиною західного світу».

Джерело: bbc.co.uk

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post