Новомосковськ

Місто на САМАРІ

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК МІЛІЦІЇ БЕРЕ ПРИКЛАД З ГРУЗІЇ

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК МІЛІЦІЇ БЕРЕ ПРИКЛАД З ГРУЗІЇ

13 марта 2014 0 Comments

Минулого тижня у Кривому Розі з’явився новий начальник міліції. Звуть його Андрій ГРЕЧУХ. Офіційне представлення керівника відбулося в четвер у приміщенні УВС міста. Як зазначив перший заступник начальника Дніпропетровського обласної УВС Вадим ФОКІН, Андрій Олексійович багато років працював у місцевій міліції на різних посадах, починаючи від простого оперативника. Тож багатьом правоохоронцям про його ділові якості говорити не треба.

Для тих, хто це ім’я почув уперше, Фокін навів таку біографічну довідку. Гречух працює в органах із 1988 року. Починав службу звичайним оперативником, потім проявив себе на різних керівних посадах як у Кривому Розі, так і в Дніпропетровську. Кілька років тому звільнився за власним бажанням. Зараз його запросили повернутися на службу як людину досвідчену і відповідальну.

grechuh1Спілкуючись із журналістами, сам Гречух уточнив, що в середині дев’яностих він працював начальником карного розшуку в Дзержинському райвідділі міліції. Потім понад п’ять років обіймав посаду начальника лінійного відділу транспортної міліції. Після цього працював заступником начальника УВС на транспорті в Дніпропетровську. Згодом, у 2005-му, повернувся до Кривого Рогу в карний розшук. Працював начальником Саксаганського райвідділу міліції, заступником начальника УВС, начальником штабу. Наприкінці 2011 року, маючи вислугу років, написав рапорт на звільнення за власним бажанням.

grechuh3Отже, можна припустити, що Гречух не спрацювався зі своїм попередником — Сергієм ШМАТОВИМ. Про нього, до речі, журналісти теж запитали — мовляв, як його здоров’я і за яких обставин він пішов. Як пояснив Вадим Фокін, на Шматова не тиснули, рапорт на звільнення він написав сам. «Швидше за все, він зрозумів, що все одно це питання постане, оскільки з того часу, як на його місці працював Олександр БІЛОУСОВ, багато що змінилося. Не буду критикувати попередника, але щось тут було не так», — пояснив Фокін.

grechuh4Що саме було не так, журналістам пообіцяли розповісти, якщо сигнали підтвердяться. При цьому новий начальник криворізької міліції заявив, що має намір із пресою спілкуватися регулярно. Більше того, він запросив журналістів до себе додому, в чотирикімнатну квартиру, щоб вони побачили, в яких умовах живе новий керівник криворізької міліції. Принагідно Гречух згадав слова грузинського екс-президента Михайла Саакашвіли, сказані ним одразу після обрання:

— Мені врізалося у пам’ять, як він сказав журналістам, демонструючи свою квартиру: «Запам’ятайте, як я жив до обрання мене президентом, і порівняйте з тим, що буде, коли мої повноваження закінчиться».

Таким чином новий начальник міліції, який, до речі, має репутацію жорсткого керівника, дав чітко зрозуміти, що не збирається використовувати посаду для покращення власного добробуту. Отже, у криворізькій міліції почнеться нова ера?

Джерело: Вестник Кривбасса.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post