Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Прокремлівська влада в Криму вводить цензуру проти кримськотатарського каналу АTR

Прокремлівська влада в Криму вводить цензуру проти кримськотатарського каналу АTR

12 марта 2014 0 Comments

Прокремлівська самопроголошена влада не аккредитовує на заходи Кримськотатарський телеканал АTR.

Про цей «Українській правді» розповіла замгендиректора ATR з інформаційної політики Лілія Буджурова.

«Наш телеканал не попадає на засідання парламенту після того, як там з’явилися невідомі терористи. Туди нас ніхто не запрошує, там сидять всередині тільки російські журналісти», — сказала Буджурова

«На наші листи й на наші дзвінки в прес-службах не відповідають», — додала вона.

«Учора нам повідомили в електронній пошті, що буде призначення покурора. Ми його сприйняли як запрошення, прийшли туди, але нашу групу не пустили й заявили, що телеканал АTR сказали не пускати. Лише після галасу, який ми здійняли, нас у прокуратуру пустили», — розповіла Буджурова.

«Сьогодні була така ж історія із прес-конференцією Теміргалієва. Нам охоронець повідомив, що АTR сказали не пускати. Знову довелося посперечатися. Повз проходив так званий «міністр правди» Полонський, який попросив, нас пропустити. Охоронець не хотів, але пустив», — розповіла вона.

Крім того, за словами Буджурово], телеканалу не повідомили про те, що проводиться брифінг самопроголошеного спікера Верховної Ради Криму.

«Нас просто тотально не пускають», — обурилася вона.

Крім того, Буджурова нагадала, що телеканал повністю виключили з кабельних мереж.

«У супутнику ми поки ще тримаємося, зараз основне наше мовлення йде через супутник. Також поки йде наш аналоговий сигнал на Сімферополь і сімферопольський район. Крім того, наш сайт постійно «лежить», тому онлайн нас дивитися практично неможливо», — сказала Буджурова.

Пізніше в листі до кримського уряду Буджурова написала: «Ви так радієте за кримських татар, але у вас не вистачає сміливості запрошувати на свої заходи кримськотатарський канал ATR…  Така «відкритість»нової кримської влади просто вражає, і ми змушені будемо щораз говорити про це нашим телеглядачам», — написала вона.

Джерело: Українська правда

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post