Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Криму збираються перевести у власність ВР АРК низку українських підприємств

У Криму збираються перевести у власність ВР АРК низку українських підприємств

10 марта 2014 0 Comments

За словами самоназванного кримського прем’єра, ці заходи торкнуться підприємств енергетичної сфери та компаній, які пов’язані з видобутком корисних копалин.

Нелегітимна влада Криму не має наміру проводити реприватизацію після можливого входження до складу Росії за результатами запланованого на 16 березня референдуму, сказав в інтерв’ю РИА Новости самоназваний прем’єр-міністр автономії Сергій Аксьонов.

«Можу сказати впевнено, що реприватизації не буде. Це ми гарантуємо», — сказав він.

При цьому Сімферополь має намір перевести у власність Верховної Ради АРК державні українські підприємства, які використовують природні ресурси півострова.

«Це торкнеться підприємств енергетичної сфери та компаній, які пов’язані з видобутком корисних копалин. Енергетика та надра належать народові автономії. Всі державні підприємства, які пов’язані з енергетичними ресурсами, перейдуть у власність автономії»,- сказав Аксьонов.

За його словами, у разі позитивного результату референдуму, «бізнес продовжить працювати в нормальному режимі». «У разі, якщо Крим увійде до складу Росії, ми чекаємо, що Криму будуть надані преференції, можливо, у вигляді створення тут вільної економічної зони», — зазначив Аксьонов.

Як раніше повідомляв УНІАН, окружний адміністративний суд Києва визнав незаконними рішення кримського парламенту про призначення Аксьонова прем’єром та проведенні референдуму.

5 березня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання органів попереднього слідства про затримання голови Верховної Ради АРК Володимира Константинова та депутата цієї ж ради Сергія Аксьонова.

Джерело:  unian.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post