Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Аксьонова з Теміргаліевим істерика: Генштаб України готує звільнення Криму від сепаратистів і російських окупантів

У Аксьонова з Теміргаліевим істерика: Генштаб України готує звільнення Криму від сепаратистів і російських окупантів

9 марта 2014 0 Comments

Групі “Інформаційний Опір” стали відомі деякі деталі подій, що спровокуваливчорашнє поспішне рішення кримських парламентаріїв щодо  “приєднання” АРК до Росії.

Зокрема, за нашими даними, українським Генштабом напередодні був розроблений план на проведення військової операції в Криму.

Передумови до такої операції дали заяви російського керівництва щодо того, що в Криму немає російських військ. Що дозволяло українським силовим структурам, без побоювань спровокувати повноцінний збройний конфлікт з РФ, прийняти рішення на проведення подібної операції.

До сьогоднішнього ранку закінчилося доукомплектування певних частин і підрозділів ЗС України для участі в операції. Раніше 79-а окрема аеромобільна бригада (м.Миколаїв) була виведена до перешийку для прикриття зосередження комплекту сил і засобів. Інформація про дату початку запланованої операції у нас відсутня.

За деякими даними, виявлення російським керівництвом підготовки до проведення даної операції (або аналітичним шляхом, або внаслідок витоку інформації) і змусило Кремль вимагати від ручного кримського парламенту забути про референдум і терміново приймати рішення про приєднання до Росії.

Які рішення буде приймати в цій ситуації українське військово-політичне керівництво — побачимо найближчим часом.

Джерело: ukrpohliad.org

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post