Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Віталій Захарченко втік, а його нелегальний бізнес й далі працює

Віталій Захарченко втік, а його нелегальний бізнес й далі працює

8 марта 2014 0 Comments

Нелегальний бізнес колишнього глави МВС Віталія Захарченка, не зважаючи на його втечу, продовжує функціонувати.
Про розповів народний депутат від «Батьківщини», генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль.

«Крім прибутків від продажу посад і збору данини з підлеглих, Захарченко контролював податкові майданчики (конвертаційні центри), а також мав нелегальні заводи, на яких розливалося контрафактне спиртне, виготовлялися тютюнові вироби», — повідомив депутат.

Москаль розповів, що «смотрящим» від Захарченка над контрабандою тютюну і спиртного був Олексій Чеботарьов.

«Чеботарьов курирував цей напрямок — ставив у регіонах своїх людей, ті стежили, щоб комерсанти купували товар у них, а якщо хтось брав у інших — ловили і карали», — запевняє нардеп.

Москаль також зазначив, що один із затриманих за підозрою у викраденні активістів Майдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького працював у фірмі Чеботарьова.

«І знаєте, що найцікавіше? Після затримання підозрюваного з фірми Чеботарьова ці заводи з податковими майданчиками продовжують працювати, як і раніше, просто над ними вже інші «смотрящіє». «Бізнес» передався з рук в руки, немов естафетна паличка. Це відомо багатьом людям, але результату жодного», — сказав він.

Нагадаємо, повідомлення про оголошення в розшук колишнього глави МВС Віталія Захарченка з’явилося на сайті Міністерства внутрішніх справ України 4 березня.

Джерело: ZN.UA

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post