Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Росія втягує сусідів у «свинячу війну» з Україною

Росія втягує сусідів у «свинячу війну» з Україною

28 февраля 2014 0 Comments

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства та продовольства Білорусі ввів тимчасові обмеження на ввезення живих свиней і продукції свинарства з України. Раніше «свинячу війну» нашій країні оголосила Росія.

«Департамент вводить тимчасові обмеження на ввезення живих свиней і продукції свинарства з України на територію РБ. Також скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення на територію Білорусі з України вищевказаних товарів», – цитує агентство «РИА-Новости» рішення білоруського відомства, передає UBR.

Причиною заборони стало аналогічне рішення Російської Федерації, яке було прийнято у зв’язку із загрозою занесення на територію країни вірусу африканської чуми свиней.

Як повідомляв Економіст, Держветфітослужба на прохання Россільгоспнагляду з 3 лютого призупинила сертифікацію живих свиней і продукції свинарства для експорту до Росії у зв’язку з випадками зараження тварин АЧС.

У лютому в Луганській області був зареєстрований четвертий з початку року випадок захворювання тварин африканською чумою свиней. У Луганській, Харківській, Донецькій областях та АР Крим посилено контроль над епізоотичною ситуацією.

Джерело: http://ua-ekonomist.com/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post