Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Новомосковський міський голова не виконав обіцянок (фото,відео)

Новомосковський міський голова не виконав обіцянок (фото,відео)

25 февраля 2014 0 Comments

22 лютого у 18-00  біля пам’ятника Леніну зібрались мешканці міста з метою зняти та перенести пам’ятник в інше місто, але на заваді їм стали прихильники пам’ятника.

Щоб розрядити обстановку, перед мешканцями, зробив свій виступ перший секретар міської комуністичної партії Аркадій Шипко, та міський голова Сергій Мороз.

Комуніст Шипко повідомив мешканцям, що він особисто подав заяву на їм`я міського голови Сергія Мороза від КПУ з проханням дозволити зняти та взяти на зберігання пам’ятник Ленину.

В свою чергу Сергій Мороз підтвердив слова комуніста та добавив, що згідно заяви міськвиконком прийняв рішення задовольнити заяву Шипко та ухвалив рішення міськвиконкому про  передачу на зберігання пам’ятника.

Але, натовп не вгамувався та вимагав негайно прибрати пам’ятник Леніну, тому що по словам присутніх він (Ленін) — «КАТ» українського народу.

Після чого міський голова Сергій Мороз, виступив перед журналістами та мешканцями міста з обіцянкою що пам’ятник Леніну демонтують 23.02.2014 року до 14 години. Але протистояння сьогодні з ранку продовжилось, пам’ятник не демонтували, Сергій Мороз своїх обіцянок не виконав.

Ганьба такому міському голові — сьогодні викрикували мешканці міста.

Дмитро Незгодний
Видео: Егор Шитиков VicheKyiv http://www.ustream.tv/

 

20140224_083852 20140224_083837

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post