Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Дніпропетровську з’явилась площа Героїв Майдану

У Дніпропетровську з’явилась площа Героїв Майдану

22 февраля 2014 0 Comments

Дніпропетровська міська рада в суботу, 22 лютого, на позачерговій сесії прийняла рішення про перейменування площі Леніна в площу Героїв Майдану. Також міськрада заявила, що виступає за збереження України як єдиної та неподільної держави.

Депутати виступили проти закликів до сепаратизму та федералізації України, пишуть Українські новини.

Перед сесією до зали міськради, де проходила сесія, зайшли учасники пікету, які вимагали скасувати рішення міськради про створення громадського формування з охорони громадського порядку «Народна дружина Дніпропетровської області».

Активісти вимагали засудити участь голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитра Колесникова та голови Дніпропетровської облради Євгена Удода в сьогоднішньому з’їзді в Харкові, а також надати бюджетну допомогу постраждалим громадянам в силовому протистоянні під стінами Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 .

Перед початком сесії перед будівлею Дніпропетровської міськради зібралися люди, вони демонтували портрет Віктора Януковича, що висів на першому поверсі.

Після сесії голова міської ради Іван Куліченко вийшов до жителів міста, які пікетували будівлю. Він повідомив, що вирішив вийти з Партії регіонів і подав відповідну заяву. присутніх зберігати спокій і порядок.

Джерело: ZAXID.NET
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post