Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Регіоналу» Єфремову может загрожувати суд у США — екс-бізнес-партнер

«Регіоналу» Єфремову может загрожувати суд у США — екс-бізнес-партнер

16 февраля 2014 0 Comments

Американський інвестбанкір Василь Оксенюквважає, що його колишнього інвест-партнера і «регіонала» Олександра Єфремова може бути заарештовано у США. Про це він заявив в інтерв’ю Главкому.

За його словами, вимоги про повернення грошей, пред’явлені йому не тільки неправомочні, але й можуть зіграти проти самого Єфремова і його партнерів.

«Тобто знову ж, якби я пішов до суду — вони б навіть не змогли довести, що це їхні гроші. Тобто вони самі себе закопали, коли заявили, що це їх гроші. Все, вони вже не зможуть від цього відмовитися. Тому коли ми підемо їх судити — ми будемо брати за основу їх зізнання в їх же позові проти мене. Якщо ж вони відмовляться — їх можуть заарештувати за обман суду», — заявив він.

Нагадаємо, у 2006 році тоді ще бізнесмен, а згодом заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Лозовськийзвернувся до інвестиційного банкіру з США Василя Оксенюка з пропозицією співпраці. Оксенюк створив для Лозівського в Неваді компанію «TBM Holdings», де останній розмістив усі свої українські активи.

Через Лозівського в США потекли інвестиції і від інших відомих луганських «регіоналів». Зокрема, по мільйону доларів Оксенюку передали Олександр Єфремов, Віктор Тихонов і партнер Єфремова Юрій Іванов. В якості оплати послуг Оксенюк отримав частину акцій «TBM Holdings». Проте пізніше Лозовський вивів активи з компанії, перетворивши пакет акцій Оксенюка фактично на пустушку.

Невдовзі між Оксенюком і Лозовським виник конфлікт. Американський бізнесмен заявив, що Лозовський заборгував йому за послуги 8 млн доларів. Лозовський, в свою чергу, вимагає повернення 3 млн дол, вкладених Єфремовим, Тихоновим і Івановим, намагаючись повернути гроші через суд. При цьому в позові фігурують імена не самих політиків, а їхніх дітей.

Джерело: newsru.ua

426954_20140216111938 426948_20140216105816

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post