Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Скандальна фірма за 4 мільйони доглядатиме кладовища Кривого Рогу

Скандальна фірма за 4 мільйони доглядатиме кладовища Кривого Рогу

11 февраля 2014 0 Comments

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 3 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Стикс Компані» на послуги утримання кладовищ. Вартість угоди складає 3,73 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Замовлено догляд за братськими могилами, зрізування сухих гілок, розкряжування повалених дерев, косіння трави, підмітання території, очищення від снігу, перевезення сміття.
ТОВ «Стикс компані» було засновано в 2011 році і відразу отримало підряд на утримання криворізьких кладовищ на наступний рік вартістю 3,21 млн грн. Першими засновниками були Ігор Козаченко та Дмитро Ляшок. Згодом фірму було переписано на Олену Варич та ТОВ «Центр техніко-економічних досліджень». У свою чергу засновниками цієї компанії є криворіжанка Наталя Кламбоцька та аудиторська фірма «Форум», засновниками якої є киянки Надія Кругла та Олена Грудницька. На сьогодні єдиною власницею підприємства значиться Олена Варич.
Після входження «Стикс компані» на ринок ритуальних послуг Кривого Рогу, низка місцевих підприємців підписали звернення до президента Віктора Януковича. В ньому йшлось про те, що тарифи на похорони зросли вдвічі-втричі. Підприємці повідомили, що за «Стикс компані» та низкою інших компаній, які зайняли ринок ритуальних послуг, стоїть директор комунального підприємства «Ритуал Сервис Плюс» Арсен Пошнакян.
Першозасновник «Стикс компані» Дмитро Ляшок відомий як партнер вищезгаданого Арсена Пошнакяна по ТОВ «С.А.Д.».
Єдиним конкурентом на цих торгах було КП «Дніпродзержинський спецкомбінат».

Джерело:http://nashigroshi.org/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post