Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Розгону — не буде. Буде бій, дорослий бій» — афганець попросив «Беркут» не спішити з атакою

«Розгону — не буде. Буде бій, дорослий бій» — афганець попросив «Беркут» не спішити з атакою

7 февраля 2014 0 Comments

Афганець Володимир, колишній капітан, який отримав два бойових ордена «Червоного Знамені», вважає, що «беркутівці» переоцінюють свої можливості, коли говорять про розгін Майдану за 15 хвилин.

«Беркутівці» — приколісти (сміється) я тут в інтернеті читаю, що нас за 15 хвилин розженуть. Дурні. Я бачив багато таких понтів. Всі полягли… Рідкісні — порозумнішали. Вони не знають, що таке йти на смерть. Йти в атаку, коли поруч падають твої друзі… Я розумію, можна пацанів наркотою накачати. Тоді вони просто м’ясо. Боєць без мізків, без інстинкту самозбереження — просто гарматне м’ясо на бійні», сказав афганець.

За його словами, за правилами бою — обстріляний боєць вартує п’яти новобранців. Обстріляний — це хоча б пару місяців на справжній війні.

«У нас в Києві мінімум 1,5 тис. бійців. Через добу, по тривозі, буде не менше 10 тис. «Берутята» — не обстріляні. Тільки для того, щоб воювати з нами на рівних, їм треба мінімум 50 000 бійців. Цей розклад скаже будь-який нормальний офіцер. А крім наших (афганців) тут ще мінімум десять тисяч бійців знайдеться. Доніс би це хтось до них!», каже Володимир.

«Розгону — не буде. Буде бій, дорослий бій. Хто залишилися з них в живих, будуть згадувати в кошмарах все життя. Як ми згадуємо. Це їм не в пацанів на Груші стріляти картеччю. Нехай знають — ми тут до кінця. Ми залишимо своїм дітям іншу країну. А «беркутята» — нехай дуже подумають, перш ніж брати в руки нарізну (зброю)… Додому вони повернуться в «цинку» або каліками. Як там кажуть донецькі — в асфальт вкатаем. Нам вже нічого втрачати», — резюмував афганець.

 Джерело: gazeta.ua

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post