Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Вашингтоні Клюєву та Бондаренко активісти зіпсували апетит(ФОТО)

У Вашингтоні Клюєву та Бондаренко активісти зіпсували апетит(ФОТО)

7 февраля 2014 0 Comments

Українці Вашингтону зустріли Клюєва та Бондаренка акцією протесту на вході в Посольство України в США, куди українська делегація прибула на вечірній прийом.

Активісти тримали фото загиблих протестувальників, побитих журналістів, а також символічно лежали на тротуарі, вкриті українськими прапорами.

«Сергію Клюєву довелось проходити повз «тіла» вбитих його діями людей і відповідати на запитання українців, чи не соромно йому. Апетит явно був зіпсованим,» – прокоментували організатори акції, група «Разом».

За словами активістів, з посольства викликали поліцію, проте та, побачивши, що відбувається звичайна акція протесту, поїхала геть.

«Але всі інші гості до посольства прокрадались через чорний вхід, як злодії. Всі парадні входи в будь-які будови майже усіх країн світу для них тепер зачинені. Українці є повсюди! – Додають організатори акції. – Обличчя катованих і вбитих супроводжують винних, куди б вони не поїхали – в жодній країні не сховатись від українців.»

Додамо, що раніше цього ж дня група «Разом» та Український конгресовий комітет Америки (УККА) пікетували лобістів Януковича у США.

Нагадаємо, українська делегація прилетіла у Вашингтон на щорічний «молитовний сніданок» за участі президента Обами, у якому зазвичай беруть участь більше 3500 осіб, в тому числі з понад 100 країн світу.

Джерело: vidia.org

КОРОЛЕВСКАЯ МЕНТЫ 540659_3 540659_2

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post