Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У лікарні Дніпропетровська приховують десять жорстоко побитих активістів

У лікарні Дніпропетровська приховують десять жорстоко побитих активістів

4 февраля 2014 0 Comments

У Дніпропетровську у лікарні перебувають десятеро людей, яких жорстоко побили 26 січня. Їх надійно приховують, водночас постраждалі у край важкому стані.

Така інформація з’явилася у соціальних мережах.

Зокрема, повідомляється, що у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова у відділенні нейрохірургії лежать десять осіб, «по-звірячому забитих 26 січня». Їх ретельно приховують, проте вони у вкрай важкому стані. Постраждалі буквально однією ногою вже на тому світі. За інформацією користувачів соцмереж, у всіх потерпілих пробиті черепи.

Крім того, зазначається, що з метою надання необхідної правової допомоги постраждалим і, зокрема, побитим хлопцям з Дніпропетровська, Українська спілка боротьби з мафією та корупцією та Національно-визвольний рух «АНТИМАФІЯ» вважають за необхідне публічно звернутися до Генерального прокурора України Віктора Пшонки, до в. о. міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та до Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Валерії Лутковської.

Активісти вимагають негайно організувати перевірку наведених фактів щодо наявності у відділенні нейрохірургії Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова десяти по-звірячому побитих українських громадян. «Просимо вжити необхідних заходів з надання цим громадянам належної медичної допомоги та зі встановлення винних осіб у їх побитті і притягнення цих винних осіб до кримінальної відповідальності», – йдеться у повідомленні.

«Окремо звертаємось до керівництва Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова виконати в повному обсязі свій громадянський та професійний обов’язок щодо надання хворим хлопцям необхідної медичної допомоги у повному обсязі. Не забувайте про клятву Гіппократа, про Божі заповіді та про такі людські якості, як честь, гідність, людяність, порядність, моральність, співчуття до чужого горя та чужої біди», – наголошують активісти.

Вони просять Генерального прокурора України Віктора Пшонку, в. о. міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Валерію Лутковську інформувати українське суспільство публічно через ЗМІ про вжитті заходи.

Джерело: http://zik.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post