Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Добкін і харківські регіонали прийшли в облраду у футболках «Беркуту»

Добкін і харківські регіонали прийшли в облраду у футболках «Беркуту»

30 января 2014 0 Comments

Губернатор Харківщини Михайло Добкін та депутати обласної раді від фракції Партії регіонів прийшли на пленарне засідання в чорних футболках з написом «Беркут».

«Я сьогодні поділяю позицію фракції регіонів Харківської обласної ради і теж одягнув футболку з написом «Беркут», ми підтримуємо не тільки «Беркут», ми підтримуємо всі спецпідрозділи і всіх співробітників міліції, які сьогодні, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, охороняють громадський порядок, не допускаючи варварів і вандалів до погрому державних будівель і установ», — сказав Михайло Добкін під час виступу на сесії, пишуть Українські новини.

Губернатор заявив, що «покидьки, які сьогодні ламають державне майно по всій країні, нічого в своєму житті не збудували, крім куренів, халабуд, а може бути, криївок про всяк випадок — тому, що ми їх туди заженемо з часом. Палити, ламати — це до себе, туди, в бандерштадт»

Він заявив, що Харківська обладміністрація працює в незвичному для себе режимі, в ній посилено охорону, розгорнуто пожежні рукави.

kharkivoda.gov.ua
kharkivoda.gov.ua
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post